خانه ---» شهید مسعود طاهری

شهید مسعود طاهری

بسم رب شهدا   مستند رتبه اول؛ در وصف زندگی  دانشجوی بسیجی شهید مسعود طاهری، به همت جناب آقای ناصر زاده و یاری خانواده ی آن شهید والا مقام گرداوری و ساخته شد؛ و در روز سی و یکم شهریور ماه از شبکه ی فارس پخش گردید.               ادامه مطلب »

خاطره ای از شهید حاج محمد اسلامی نسب

خاطره ای از شهید حاج محمد اسلامی نسب شهید اسلامی نسب در تاریخ ۴/۱۰/۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۴ شهید می شوند و پیکر ایشان در منطقه می ماند. بعد از کربلای ۵ یکی از اسرای عراقی اعتراف می کند که پس ازکربلای ۴ تعدادی از شهدای ایرانی را با لودر در گودالی دفن کرده اند. با توجه به ادرس هایی ... ادامه مطلب »

خاندانی با پنج شهید عزیز

مدال افتخاری تا ابد جاودان « خاندانی با پنج شهید عزیز » بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَىٰ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّهَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَیَقْتُلُونَ وَیُقْتَلُونَ وَعْدًا عَلَیْهِ حَقًّا فِی التَّوْرَاهِ وَالْإِنجِیلِ وَالْقُرْآنِ وَمَنْ أَوْفَىٰ بِعَهْدِهِ مِنَ اللَّهِ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَیْعِکُمُ الَّذِی بَایَعْتُم بِهِ وَذَٰلِکَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِیمُ ﴿التوبه: ١١١﴾ خداوند از مؤمنان، جانها و ... ادامه مطلب »

بازم لبخند….

مسعود نابغه ای بود که با کوتاهترین راه عارف و عاشق شد.آرامشی که در روح بزرگ او بود همیشه قوت قلب ما بود. لبخندهای فراموش نشدنیش به دل مینشست ومصاحبت با او باعث آرامش دل بود. زمانی که آخرین وداعو با او داشتم هرگز تصور نمیکردم کسی توان دور کردنشو از جمعمان داشته باشه !!!بازم لبخند…. بله دوباره لبخندش این ... ادامه مطلب »

چهار ماه در فقدان پیکر مطهر

به قلم م طاهری : کربلای ۴ را خیلی از رزمندگان هنوز به یاد دارند. وسعت کم میدان عملیات، آن شب سرد و مرطوب و آتش که از زمین و آسمان بی امان می بارید و دشمن را که کاملاً از حیله نظامی ایران آگاه بود. اکثر محورهای عملیاتی لو رفته بودند و دشمن بعثی با کمین و موضع گرفتن در ... ادامه مطلب »

شهیدی که ۳ بار تشییع شد

به قلم م طاهری : نمیدانم آیا این موضوع شبیهی دارد یا خیر لیکن به طرز شگفت آوری این شهید عزیز ۳ بار تشییع شد. خبر شهادت مسعود توسط همرزمان وی با اضطراب فراوان به خانواده رسید و اول بار خبر را به من دادند ،البته برادر دیگرم محمود که همزمان در جبهه و در تیپ مهندسی الهادی (ع) خدمت میکرد ... ادامه مطلب »