خانه ---» مرحوم مهندس رجبعلی طاهری ---» كتب، مقالات و مصاحبه ها ---» کتاب «خاطرات رجبعلی طاهری»

کتاب «خاطرات رجبعلی طاهری»

اثر ماندگار و کتاب «خاطرات رجبعلی طاهری» که به همت دفتر ادبیات انقلاب اسلامی – حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و در سال ۱۳۷۵ به چاپ رسیده است ، گوشه ای از اسرار نهفته در سینه آزادمردی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشتش ، او را مجاهدی با اخلاص و یار دیرین خود خطاب کرد ، عبارتی کاملا خصوصی و بی تکلف که نشان از عمق علاقه و دلدادگی و شجاعت این پیر مخزن الاسرار انقلاب اسلامی به مراد خود به عنوان همرزم دوران مبارزات و ولی فقیه زمان خود است . سخن از مبارزه در دوران رژیم سفاک پهلوی در سایه حضور ساواک مخوف و جلاد شاه و ارتش تا دندان مسلح شاهنشاهی ، در گویش ساده می نماید . پیروزی انقلاب اسلامی با هدف زیر ظلم نرفتن و  جهاد فی سبیل الله علیه طاغوت و جور زمان ، مرهون شجاعت ها ، شهامت ها و اخلاص در جهاد چنین مردانی است . یادشان گرامی و راهشان که راه تاسی به انبیاء و اوصیاء و جلب رضای حضرت حق است ، پر رهرو باد .

سایت اباشهید بدون هر گونه دخل و تصرف در متن و محتوی آنرا برای مطالعه علاقه مندان ذیلا به صورت بخش به بخش تقدیم حضور نموده است .

 

لازم به تذکر است ، هر گونه  چاپ و یا نقل نوشته ها از کتاب مذکور تنها با اجازه ناشر مجاز است .

۱- خاطرات رجبعلی طاهری – صفحه های ۱ تا ۲۰ – دانلود ۱٫۴۲MB

2- خاطرات رجبعلی طاهری – صفحه های ۲۱ تا ۴۰ – دانلود ۱٫۵۵MB

3- خاطرات رجبعلی طاهری – صفحه های ۴۱ تا ۶۰ – دانلود ۱٫۴۸MB

4- خاطرات رجبعلی طاهری – صفحه های ۶۱ تا ۸۰ – دانلود ۱٫۶MB

5- خاطرات رجبعلی طاهری – صفحه های ۸۱ تا ۱۰۰ – دانلود ۱٫۵MB

6- خاطرات رجبعلی طاهری – صفحه های ۱۰۱تا ۱۲۰- دانلود ۱٫۲MB

7- خاطرات رجبعلی طاهری – صفحه های ۱۲۱تا ۱۴۴ ( خاتمه کتاب ) – دانلود ۱٫۲MB

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>