خانه ---» مرحوم مهندس رجبعلی طاهری ---» پیام های علما و بزرگان ---» پیام تسلیت امام جمعه کازرون به مناسبت درگذشت مرحوم مهندس رجبعلی طاهری

پیام تسلیت امام جمعه کازرون به مناسبت درگذشت مرحوم مهندس رجبعلی طاهری

پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد خرسند به خانواده مرحوم مهندس رجبعلی طاهری

بسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت مرحوم مغفور آقای مهندس رجبعلی طاهری موجب تأسف و تأثر عمیق همه دوستداران آن مرحوم گردید

او که انسانی مجاهد و مخلص و بی ادعا بود عمر خود را در راه مبارزه و تبعیت از حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی و همراهی با روحانیت مجاهد صرف نمود و با زهد و تقوا و ساده زیستی و دوری از تجملات و زخارف دنیوی به دنبال انجام خدمت خالصانه و ایفای وظیفه بود.

دوران نمایندگی ایشان در اولین دوره مجلس شورای اسلامی و مبارزه با جریانات نفاق و انحراف هیچگاه فراموش شدنی نخواهد بود امید است خداوند بزرگ ایشان را در زمره مجاهدان فی سبیل الله قرار دهد.

اینجانب ضایعه اسفناک فقدان این شخصیت انقلابی و ارزشمند را به خانواده محترم ایشان، مردم شریف استان فارس بویژه مردم قدرشناس و متدین شهرستان کازرون تسلیت عرض نموده بقاء عمر و علودرجات را برای بازماندگان از خداوند متعال مسألت می نمایم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>