آخرین خبرها
خانه ---» مرحوم مهندس رجبعلی طاهری ---» پیام های علما و بزرگان ---» پیام تسلیت حضرت آیت الله سید علی اصغر دستغیب در پی درگذشت مهندس طاهری

پیام تسلیت حضرت آیت الله سید علی اصغر دستغیب در پی درگذشت مهندس طاهری

بسم الله الرحمن الرحیم

لَا یَسْتَوِی مِنکُم مَّنْ أَنفَقَ مِن قَبْلِ الْفَتْحِ وَقَاتَلَ أُوْلَئِکَ أَعْظَمُ دَرَجَهً مِّنَ الَّذِینَ أَنفَقُوا مِن بَعْدُ وَقَاتَلُوا

(کسانی از شما که پیش از فتح و پیروزی انفاق و جهاد کرده اند با دیگران یکسان نیستند ، آنها از حیث درجه بزرگتر از کسانی هستند که بعداً به انفاق و جهاد پرداختند) سوره مبارک حدید آیه ۱۰

مرحوم آقای مهندس رجبعلی طاهری ، اسوه صبر و استقامت در برابر سّبُعانه و شکنجه های وحشیانه رژیم طاغوت از بین دوستان مبارز و یاران اقلاب پَر کشید و در ملکوت اعلی همنشین شهداء و اولیاء الله گردید «طُوبی لَهُ و حُسنُ مُآب»

چهره آرام وی تداعی نفس مطمئنه می نمود و ساده زیستس وی سبک زندگی زاهدانه را می آموخت. مهرورزی با مردم و ارج نهادن بر تلاش خادمین انان ، از ویژگی های آن مرد خدا بود.

ایشان در عمر پر برکت همواره در راستای حراست از دست آوردهای انقلاب و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی کوشیده و جهت تحکیم وحدت بر محور ولایت به ویزه بین نیروهای با سابقه ی مبارزاتی و وفادار به انقلاب اسلامی تلاش بی وقفه داشتند.

انتشار نشریه ارزشمند انتظار در طول سنواتاخیر با محتوای مباحث عرفانی سیر وسلوک و تحلیل مسائل سیاسی، اجتماعی و غیره نمونه ای از برنامه های مفید و سازنده آن مرحوم بود.

فقدان اسفناک مهندس طاهریِ عزیز یار باوفای حضرت امام خمینی (قدس سره) و دوست دیرین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله) موجب تاثر و تاسف شدید گردید.

اینجانب. این ضایعه ی مولمه را به مردم متدین و انقلابی خصوصا هم استانی ها و همشهریان گرامی و خانواده محترم و بازماندگان آن فقید سعید تسلیت عرض نموده و مزید رحمت الههی را برای وی از خداوند منّان مسئلت می نمایم.

سید علی اصغر دستغیب

۲۶ مهر ماه ۱۳۹۲

Check Also

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آقای رجبعلی طاهری

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ( مد ظله العالی ) با صدور پیامی درگذشت آقای مهندس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *